Assassin’s Creed Nexus VR – پارکور، مخفی کاری، مبارزه و موارد دیگر در تریلر نمای کلی جدید توضیح داده شده است.


و Assassin’s Creed Mirage یوبی سافت موفق بوده و بر روی موارد زیر تمرکز دارد: Assassin’s Creed Nexus VR، یک spinoff در تاریخ 16 نوامبر برای Metaquest 2، 3 و Pro منتشر می شود. در یک ویدیوی کلی از گیم‌پلی جدید، تیم سازنده برخی از ویژگی‌های گیم‌پلی و نحوه تأثیر واقعیت مجازی بر فرمول کلاسیک را توضیح می‌دهد.

Assassin’s Creed Nexus VR سه شخصیت قابل بازی وجود دارد – کانر. Assassin’s Creed 3، از اتزیو Assassin’s Creed 2 و از کاساندرا Assassin’s Creed Odyssey. از مکان‌های آشنا (و مکان‌های جدیدی مانند Conner’s Newport) با دسترسی 360 درجه بازدید کنید. وقتی چیزی را می بینید، می توانید با استفاده از گزینه هایی مانند پریدن از یک پا به آن پا یا پرتاب خود به پهلو یا عقب، از آن بالا بروید.

تمرکز بازی روی مخفی کاری است، بنابراین شما می توانید مخفیانه در گوشه ها بچرخید. با این حال، شکاف ها و حفره هایی در محیط وجود دارد که می توان از طریق آن ها را دید. برخی از اشیا پویا هستند و همچنین می توانند برای پرت کردن حواس نگهبانان پرتاب شوند. سوت علامت تجاری همچنین یک حرکت فیزیکی است که می توانید برای جلب توجه انجام دهید.

مبارزه با کنترل‌های حرکتی انجام می‌شود و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا حملات را مسدود کنند و فرصت‌هایی برای حمله به دشمنان در صورت آسیب‌پذیری ایجاد کنند. با این حال، این اولین باری است که بازیکن از تیغه پنهان کاساندرا استفاده می کند، که فاصله ترور را در حین دویدن افزایش می دهد.

از آنجایی که این یک بازی VR است، ویژگی‌های راحتی مانند دید تونل، حرکت تله‌پورت، پارکور خودکار و سیستم وینیتینگ در دسترس است. برای یادگیری بیشتر ویدیو زیر را نگاه کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید