لیست کامل تروفی Assassin’s Creed Mirage لو رفت


Assassin’s Creed Mirage در حالی که یک هفته تا انتشار آن باقی مانده است، بازیکنان زمان زیادی برای دستیابی به این عنوان اکشن ماجراجویی نخواهند داشت، اما هنوز برای جزئیات جدید تمایل زیادی وجود دارد. و در واقع، جزئیات جدیدی ظاهر شده است. در حالی که تنها چند روز تا انتشار بازی باقی مانده است، لیست کامل تروفی ها و دستاوردها توسط PowerPyx به بیرون درز کرده است. قاتلان عقیده بازی، آن را پلاتین بسیار دشوار است.

Assassin’s Creed Mirage در مجموع 51 جام شامل 34 جام برنز، 15 جام نقره و یک تروفی طلا و البته یک تروفی پلاتینیوم وجود دارد. چیزهای زیادی در پیشبرد داستان اصلی دخیل هستند، از جمله ارتقای کامل سلاح‌ها و لباس‌ها، باز کردن تمام مهارت‌ها، انجام ماموریت‌های جانبی مختلف، جمع‌آوری مجموعه‌ها و کشتن یا کشتن نگهبانان به روش‌های مختلف. برخی از آنها به مواردی مانند ناتوانی این یعنی جیب بری NPCها و غیره.

من لیست کامل غنائم را در اینجا قرار نمی دهم زیرا بدیهی است که حاوی اسپویلرهای داستان اصلی است، اما می توانید آن را در لینک بالا بررسی کنید.

Assassin’s Creed Mirage در تاریخ 5 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه می شود. نقد یک روز قبل از انتشار منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید