Assassin’s Creed Mirage – ابزارهای جدید جزئیات ویدیو، ارتقاء، تمرکز Assassin و موارد دیگر


و Assassin’s Creed Mirage یوبی‌سافت که اواخر این هفته منتشر شد، ویدیوی جدیدی را منتشر کرده است که همه چیزهایی را که بازیکنان باید در مورد مخفی کاری بدانند، ارائه کرده است. باسیم سفر خود را با چاقوی پرتابی آغاز می کند، اما به محض شکست دادن اولین هدف اصلی داستان، به سرعت ابزارهای بیشتری را باز می کند.

اینها شامل سازندگان سر و صدا برای پرت کردن حواس دشمنان نزدیک است. تله، مواد منفجره نزدیک غیر کشنده. یک بمب دودزا برای برنامه ریزی برای فرار یا ترور. بازیکنان می‌توانند ابزارها را متناسب با سبک بازی خود ارتقا دهند و مهارت‌های جدیدی مانند Pathfinder را که دیدگاه انکیدو را بهبود می‌بخشد و Chain Assassination که دو هدف را به طور همزمان از بین می‌برد، باز کنند.

Basim همچنین دارای Assassin’s Focus برای علامت گذاری و اجرای حداکثر 5 هدف است. با این حال، ابتدا باید نوار فوکوس خود را با کشتن مخفیانه شارژ کنید و هر قطعه به شما امکان می دهد تعداد اهداف را در زنجیره کشتن خود افزایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بدنامی، تکنیک های مخفی کاری اجتماعی و موارد دیگر، ویدیو را تماشا کنید.

Assassin’s Creed Mirage در تاریخ 5 اکتبر برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. نظرات در 4 اکتبر منتشر خواهد شد، بنابراین برای جزئیات بیشتر در اواخر این هفته با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید