Assassin’s Creed Mirage توسط خرده فروشان ژاپنی برای عرضه در تاریخ 12 اکتبر در لیست قرار گرفته است


Assassin’s Creed Mirage این یکی از بزرگترین نسخه های Ubisoft در سال است که ریشه های مخفیانه خود را از بازی های قدیمی تر گرفته است. قاتلان عقیده عنوان. با این حال هنوز خبری از گیم پلی نیست و تاریخ انتشار آن مشخص نیست. خوشبختانه، به نظر می رسد مورد دوم با حسن نیت خرده فروش ژاپنی تایید شده است.

همانطور که توسط @Renka_schedule توییتر مشاهده شد، آمازون ژاپن، Yodobashi و Bic Camera نسخه PS5 را برای انتشار در 12 اکتبر فهرست کرده اند. آقای جماتسو گفت: «خرده‌فروشان ژاپنی معمولاً تاریخ‌گذاری محصولات خود را اعلام نمی‌کنند مگر اینکه رسمی باشد. به عبارت دیگر، تاریخ‌های نگهدارنده اهمیتی ندارند.» یوبی‌سافت به طور رسمی تاریخ عرضه را اعلام نکرده است، اما تام هندرسون او از Insider Gaming اخیراً گزارش داد که این تاریخ به تعویق خواهد افتاد. تا اکتبر

Ubisoft Forward، ویترین ناشر بازی های آینده، برای 12 ژوئن برنامه ریزی شده است. شایعه شده است که Assassin’s Creed Mirage گیم پلی بازی را در آنجا فاش کرده است، بنابراین ممکن است تاریخ انتشار آن اعلام شود. همچنین، PlayStation Showcase برای ساعت 13:00 PDT امروز تعیین شده است، بنابراین ممکن است تاریخ انتشار را در آنجا ببینیم. لطفا صبر کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *