Assassin’s Creed Mirage جلیقه بازخورد لمسی OWO خود را به عنوان بخشی از همکاری جدید دریافت می کند


یوبی سافت اعلام کرده است که با OWO همکاری می کند تا جلیقه جدیدی با بازخورد لمسی منتشر کند که برای نسخه های بعدی آماده است. Assassin’s Creed Mirage. پوست اوو نامیده می شود Assassin’s Creed Mirage با این جلیقه، بازیکنان می توانند هر اتفاقی که در بازی برای Basim می افتد را از نظر فیزیکی احساس کنند.

با استفاده از سیستم اختصاصی OWO، این جلیقه را می توان با اپلیکیشنی سفارشی کرد که به بازیکنان اجازه می دهد آن را با بازی انتخابی خود همگام کنند و بازیکنان همچنین می توانند جنبه های مختلفی مانند قدرت بازخورد را تغییر دهند.

برداشتن جلیقه همچنین به بازیکن یک کپی از موارد زیر می دهد: Assassin’s Creed Mirage چه در رایانه شخصی، PS5 یا Xbox Series X/S. با این حال، هنوز تاریخ انتشاری برای خود Best وجود ندارد، اما علاقه مندان می توانند برای به روز بودن ثبت نام کنند.

این جلیقه بی‌سیم است و انتظار می‌رود عمر باتری آن برابر با نسخه Founders Edition OWO باشد که این شرکت ادعا می‌کند حدود 8 ساعت است.

Assassin’s Creed Mirageقرار است در تاریخ 18 اکتبر برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر شود و اخیراً یک ویدیوی عمیق در مورد شخصیت اصلی بازی، Basim دریافت کردیم.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *