تریلر معرفی بازی Assassin’s Creed Mirage برای اکران هفته آینده منتشر شد


تا تاریخ انتشار 5 اکتبر Assassin’s Creed Mirage، یوبی سافت تریلر معرفی این عنوان را منتشر کرده است که شامل موسیقی های OneRepublic و Mishaal Tamer می شود. این تریلر به معرفی صحنه اصلی بازی یعنی بغداد و همچنین توانایی های ترور شخصیت اصلی بازی یعنی Basim می پردازد. آن را در زیر بررسی کنید.

در اوایل ماه جاری، یوبی سافت سخت افزار مورد نیاز نسخه رایانه شخصی را فاش کرد. Assassin’s Creed Mirage. این شرکت نیازهای سیستم را در چهار ایستگاه از پیش تنظیم مختلف، از 1080p و 30 FPS تا 4K و 60 FPS در تنظیمات Ultra، فاش کرد.

این بازی همچنین قبلاً یک تریلر دریافت کرده بود که برخی از ویژگی‌های مخصوص رایانه‌های شخصی را که به لطف همکاری یوبی‌سافت با اینتل به بازی می‌آمد، به نمایش می‌گذاشت. به عنوان بخشی از مشارکت، Assassin’s Creed Mirage بهینه‌سازی شده برای اجرا در سری پردازنده‌های گرافیکی ARC اینتل و پردازنده‌های نسل سیزدهم اینتل Core. این بازی همچنین از فناوری سوپرنمونه برداری XeSS اینتل پشتیبانی می کند.

برای اطلاعات بیشتر، Assassin’s Creed Mirage, در اینجا 10 جزئیاتی است که در این مورد آموختیم. این بازی برای PC، PS4، PS5، Xbox Series X/S، Xbox One و در نهایت آیفون 15 پرو منتشر خواهد شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید