توسعه‌دهندگان Assassin's Creed Mirage ایده‌هایی برای داستان‌های بیشتر با قهرمان اصلی بازی Basim دارند


سال گذشته Assassin's Creed Mirage این واقعاً یک لحظه بازگشت به اصول اولیه برای فرنچایز پرچمدار یوبی سافت بود، با انتخاب دنیای کوچکتر با حلقه گیم پلی متمرکز بر مخفی کاری و پارکور به جای مکانیک های RPG که سری به آن معروف شده است. اینکه آیا پیگیری مستقیم وجود دارد سراب این سوالی است که برخی از طرفداران این سری از زمان عرضه بازی در اکتبر گذشته در مورد آن متعجب بودند و در حالی که هنوز پاسخ مشخصی در این زمینه وجود ندارد، تیم سازنده مطمئناً مشتاقانه منتظر چیزهای بیشتری است. ایجاد یک بازی سراب شخصیت اصلی باسیم.

VGC در خلال AMA اخیر Reddit هنگامی که در مورد برنامه های بالقوه DLC پرسیده شد، مورد توجه قرار گرفت. Assassin's Creed Mirage استفان بودون تکرار کرد که چنین برنامه‌ای وجود ندارد، اما افزود که تیم توسعه ایده‌های داستانی بیشتری برای Basim دارد که در نهایت می‌توانند از آنها بهره‌برداری کنند.

“ما از این استقبال هیجان زده هستیم.” سراب،” او نوشت. “سراب هیچ DLC برنامه ریزی نشده است و به عنوان یک تجربه مستقل طراحی شده است. با این حال، ما مطمئناً ایده هایی برای گسترش داستان باسیم داریم. با این حال، در حال حاضر هیچ برنامه ای برای محتوای پس از عرضه وجود ندارد. سراب

Boudon در پاسخ جداگانه‌ای اضافه کرد که یوبی‌سافت هنوز «خیلی‌ها برای گفتن» در مورد Basim دارد، اما نسبت به نسخه‌های قبلی محدودتر است و کار کردن روی آن به اندازه جدید هیجان‌انگیز است. سراب خواهد آمد.

او نوشت: “گفتن داستان رشد باسیم برای ما بسیار سرگرم کننده بوده است. و بله، ما هنوز در مورد باسیم حرف های زیادی برای گفتن داریم.” از سوی دیگر، ایجاد یک بازی با محدودیت های بسیار کار دشواری است. به عنوان یک تیم، ما همچنین می خواهیم افق های جدیدی را کشف کنیم و به ما آزادی خلاقیت بیشتری بدهیم.”

Assassin's Creed Mirage البته، این به خودی خود یک پیش درآمد است که ریشه و زندگی اولیه باسیم را در زمانی که او برای اولین بار به عنوان یک پنهان قدیمی در دهه 2020 ظاهر شد، پوشش می دهد. Assassin's Creed Valhalla. واضح است که باسیم در طرح بزرگ‌تر این مجموعه اهمیت پیدا کرده است، اما باید دید که آیا او را دوباره به عنوان شخصیت اصلی بازی خواهیم دید یا خیر.

در حال حاضر، کار بعدی یوبی سافت است اسم رمز Assassin's Creed Redدر بازی بعدی، Assassin's Creed Codename Hex، نیز در دست توسعه است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید