Assassin’s Creed Mirage می تواند یک پرتاب اوت را هدف قرار دهد – شایعه


در طی اعلامیه سال گذشته، یوبی سافت گفت:Assassin’s Creed Mirageاین عنوان که قرار بود در سال 2023 منتشر شود، به بیرون درز کرد که ادعا می‌کرد این عنوان جهان باز یک نسخه بهاری را هدف قرار می‌دهد، اما از آن زمان تاکنون هیچ به‌روزرسانی قابل‌توجهی در مورد بازی یا انتشار آن وجود نداشته است که شروع به ایجاد سؤال کرده است. با این حال، به نظر می‌رسد احتمالاً نسخه اوت در کارت عنوان است.

یکی از کاربران Reddit که ادعا می کند کارمند GameStop است اخیراً تصویری خارج از صفحه نمایش از برنامه بازاریابی بازی های آینده خرده فروش منتشر کرده است.Assassin’s Creed Mirageبه عنوان یک بازی در ماه اوت. کاربر تصویر بعدی دیگری را به عنوان اثبات همین موضوع پست کرده است، و راه اندازی مکان نگهدارنده در سیستم خرده فروش به عنوان 31 دسامبر فهرست شده است، بنابراین آگوست زمان عرضه مکان نگهدارنده بازی نیست.

این اولین بار نیست که صدای غرغر را می شنومAssassin’s Creed Mirageاین نسخه برای انتشار در ماه اوت هدف گذاری شده است، و افشاگری در دسامبر گذشته ادعای مشابهی را داشت. با این حال، اخیراً ادعا شده است که بازی به صورت داخلی تاخیر داشته و قرار نبود بین سه ماهه چهارم 2023 و سه ماهه دوم 2024 منتشر شود. به زودی قرار

Assassin’s Creed Mirageدر حال توسعه برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید