کلیپ Assassin’s Creed Mirage گیم پلی پارکور ابریشمی را معرفی می کند


از قاتلان عقیده آونگ قرار است با آنچه که در راه است به عقب برگردد. سراباین نوید یک تجربه گیم پلی شبیه به ورودی های قدیمی این سری از بسیاری جهات را می دهد، از تمرکز آن بر مخفی کاری و فقدان مکانیک RPG گرفته تا دنیای کوچکتر و زمان اجرا کوتاه تر. یکی دیگر از عناصر کلیدی که با تمرکزی جدید بازگردانده می شود پارکور است و یوبی سافت نگاهی اجمالی دیگر به ما ارائه کرده است که چگونه خواهد بود.

این شرکت اخیراً از طریق وب سایت رسمی خود در توییتر منتشر کرده است. قاتلان عقیده من یک صفحه ایجاد کردم و چند کلیپ کوتاه از گیم پلی جدید را با برخی نکات برجسته به اشتراک گذاشتم. سراب مکانیک پارکور بسیم، که بسیار چابک‌تر و چابک‌تر از بسیاری از نمایش‌های اخیرش به نظر می‌رسد، در حال پریدن و تاب خوردن در خیابان دیده می‌شود، از روی سکوها گرفته تا تیرهای چوبی تا طناب‌ها، در یک اجرای کلاسیک. قاتلان عقیده روش. کلیپ زیر را تماشا کنید.

ما اخیراً حدود یک ساعت و نیم از گیم پلی بازی جدید را دیدیم و همچنین برداشت های خود را از بازی به اشتراک گذاشتیم. می توانید نظرات ما در مورد نحوه شکل گیری بازی را در اینجا بخوانید.

Assassin’s Creed Mirage در تاریخ 5 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه می شود. انتظار می رود سال آینده برای آیفون 15 پرو عرضه شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *