Assassin’s Creed Mirage اعلام کرد که در سال 2024 برای آیفون 15 پرو عرضه خواهد شد


در یک رویداد اخیر، اپل و ناشر Ubisoft اعلام کردند: Assassin’s Creed Mirage در آیفون 15 پرو نیز ظاهر خواهد شد. انتظار می رود این بازی در اوایل سال 2024 روی گوشی های هوشمند عرضه شود. طبق یک بیانیه مطبوعاتی، این بازی به صورت بومی بر روی تراشه جدید A17 Pro در آیفون 15 پرو اجرا خواهد شد.

این اعلامیه برای نشان دادن سخت افزار قدرتمند گوشی هوشمند پرچمدار جدید اپل اعلام شد و این شرکت ادعا کرد که تراشه A17 Pro تا 10 درصد سریعتر از سخت افزار نسل قبلی کار می کند. پردازنده گرافیکی موجود در این تراشه نیز ارتقا یافته است و اپل ادعا می‌کند 20 درصد افزایش سرعت، طراحی جدید شش هسته‌ای و افزودن قابلیت‌های سخت‌افزاری ردیابی پرتوها را دارد.

آخرین باری که یوبی سافت صحبت کرد Assassin’s Creed Mirage در ماه آگوست، تریلری منتشر شد که بر صحنه اصلی بازی یعنی بغداد قرن نهم تمرکز داشت. این تریلر بازگشتی به گیم پلی کلاسیک مبتنی بر مخفی کاری سری را به نمایش گذاشت.یوبی سافت قبلا گفته بود: Assassin’s Creed Mirage دارای برد کمتر از اودیسه و والهالا، اندازه به جای آن نزدیک تر خواهد بود. Assassin’s Creed Revelations یا وحدت.

Assassin’s Creed Mirage ‘ در 15 اکتبر برای PS4، PS5، PC، Xbox Series X/S و Xbox One منتشر خواهد شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید