Assassin’s Creed Jade تا سال 2025 به تعویق افتاد – شایعه


یوبی سافت سطل های زیادی دارد قاتلان عقیده بازی‌هایی که در حال حاضر در حال تولید هستند، از پرچم‌دار بعدی، تا بازسازی‌های ادعایی، تا تجربه‌های چند نفره مستقل را شامل می‌شود. به عنوان بخشی از این تلاش‌های گسترده، این شرکت همچنین بازیکنان را در پلتفرم‌های جدید هدف قرار می‌دهد. Assassin's Creed Jade بازی ای است که مدتی است برای iOS و اندروید در حال توسعه بوده و در رادار بسیاری قرار گرفته است زیرا نوید یک تجربه دنیای باز معتبر را در دستگاه های تلفن همراه می دهد. با این حال، زمان انتظار به احتمال زیاد بیشتر از حد انتظار خواهد بود.

بر اساس گزارشی که رویترز منتشر کرده است، Assassin's Creed Jade تاریخ انتشار برنامه ریزی شده قبلی در سال 2024 به سال 2025 موکول شده است. Tencent (شرکت مادر Level Infinite) ظاهراً انتشار بازی را به تعویق انداخته تا منابع را تغییر دهد و به جای آن کار بر روی بازی پارتی موبایل را اولویت بندی کند. ستاره رویایی، به عنوان یک رقیب برای عنوان موفق NetEase تبلیغ می شود جشن تخم مرغ.

بنا به گزارش ها، Tencent روی Assassin's Creed Jade. اولاً، اقتباس‌های موبایلی سری‌های غربی AAA معمولاً سود کمتری دارند. یشم، ستاره رویایی همچنین یک IP متعلق به شرکت است، بنابراین سود حاصل از آن به طور کامل متعلق به Tencent است.

باید دید که یوبی سافت و Level Infinite چه زمانی تاریخ انتشار مشخصی را به طور رسمی اعلام خواهند کرد. Assassin's Creed Jade. لطفا منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید