Assassin’s Creed Infinity با فروشگاه لوازم آرایشی و کارت نبرد – Rumor عرضه می شود


جزئیات جدید در مورد هاب برنامه ریزی شده یوبی سافت قاتلان عقیده امتیاز، عنوان Assassin's Creed Infinity، مشخص شد. خود یوبی سافت سکوت کرده است، اما Assassin's Creed Infinity، گزارش جدیدی توسط تام هندرسون از بازی های داخلی، برخی از ویژگی هایی را که می توانیم از عنوان در زمان عرضه انتظار داشته باشیم، روشن می کند.

قرار است در همان روز منتشر شود اسم رمز Assassin's Creed Red، Assassin's Creed Infinity این اساسا به عنوان یک مرکز داستان مدرن برای عناوین آینده عمل می کند. فیلم‌های نمایشی که توسط Insider Games مشاهده شد، بازیکنان را نشان می‌داد که مستقیماً از هاب وارد بازی می‌شوند. اسم رمز Assassin's Creed Red نیازی به راه اندازی بازی به صورت جداگانه نیست.

Assassin's Creed Infinity به همین ترتیب، Assassin's Creed Hex و Assassin's Creed Invictus به همین ترتیب. این هاب همچنین به عنوان یک مکان مرکزی برای ارائه خدمات زنده برای عناوین Assassin's Creed عمل خواهد کرد. فروشگاه اقلامی که اقلام آرایشی و بهداشتی می فروشد ظاهر می شود. اسم رمز Assassin's Creed Red شخصیت‌های اصلی، Naoe و Yasuke، با نام “The Exchange” شناخته می‌شوند.

بازیکنان همچنین می توانند از طریق زیر در پروژه شرکت کنند: Assassin's Creed Infinity، که اساساً به عنوان یک پاس جنگی مبتنی بر داستان عمل می کند و پاداش های زیبایی بیشتری برای قهرمان داستان دارد. اسم رمز Assassin's Creed Red.پروژه های بیشتری اضافه خواهد شد Assassin's Creed Infinity در طول زمان.

همراه با جاه طلبی های سرویس زنده یوبی سافت، Assassin's Creed Infinityبرنامه ها حول یک نسخه اصلی می چرخند قاتلان عقیده عناوین هر دو سال یک بار منتشر می شوند و سال های میانی آن با DLC و عناوین کوچکتر پر می شود. مثلا، اسم رمز Assassin's Creed Red قرار است اواخر امسال منتشر شود، فقط چند نفره خواهد بود Assassin's Creed Invictus در سال 2025 تنظیم شده است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید