Assassin’s Creed Codename Red در ماه می منتشر می شود و در نوامبر منتشر می شود – شایعه


یوبی سافت یک مینی بازی کوچک و زیبا ارائه کردقاتلان عقیده یک ماجراجویی (حداقل طبق استانداردهای سری) در قالب Assassin's Creed Mirage سال 2023 است، اما بازی بعدی این سری … اسم رمز Assassin's Creed Red، قصد دارد به ساختار یک RPG جهان باز در مقیاس بزرگ بازگردد. تا کنون اطلاعات کمی در مورد این بازی به جز این واقعیت که در ژاپن فئودال اتفاق می‌افتد، در دست نیست، اما گفته می‌شود که ممکن است در آینده نسبتا نزدیک تغییر کند.

طبق گفته @BunnyTheVillain – بخشی از برنامه سازندگان یوبی سافت – اسم رمز Assassin's Creed Red این بازی به طور رسمی در ماه می معرفی خواهد شد و گیم پلی آن در نمایشگاه Ubisoft Forward Showcase در ماه جولای به نمایش در خواهد آمد. سازنده محتوا ادعا می کند که “اطلاعاتی را از منابع موثق دریافت کرده است” و قرار است بازی در ماه نوامبر منتشر شود.

سال گذشته، یک پست لینکدین از یکی از کارمندان یوبی سافت پیشنهاد کرد که: اسم رمز Assassin's Creed Red انتظار می رود زمانی در سال 2024 منتشر شود، که همچنین ادعا می شود چندین بار درز کرده است. در ماه سپتامبر، روزنامه نگار تام هندرسون نیز گزارش داد که این بازی در اوایل سال 2024 منتشر خواهد شد.

هندرسون همچنین گفت که این بازی دارای دو قهرمان قابل بازی است، یک سامورایی مرد و یک شینوبی زن. سلول خرد شده سلسله.همچنین گزارش شده است که اسم رمز Reds است داستان مدرن Abstergo در آینده اتفاق می افتد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید