بر اساس یک پست لینکدین از یکی از کارمندان یوبی سافت، Assassin’s Creed با اسم رمز “Red” برای انتشار در سال 2024 هدف گذاری شده است.


Assassin’s Creed Mirage در اوایل این ماه منتشر شد، تجربه کوچکتر و فشرده تری را برای نسخه قبلی به ارمغان می آورد. قاتلان عقیده بازی، اما برای کسانی که منتظر انتشار پرچمدار بزرگ بعدی در فرنچایز یوبی سافت هستند. اسم رمز Assassin’s Creed Red مشتاقانه منتظر است. عمدتا توسط Assassin’s Creed Odyssey و سندیکا طبق گفته‌های استودیو یوبی‌سافت کبک، هنوز تاریخ انتشار رسمی (یا نام رسمی) وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد ممکن است سال آینده منتشر شود.

این بر اساس یک پست اخیر در LinkedIn توسط آریسا لاگونزاد، که در زمینه توسعه تجارت و مشارکت برند در Ubisoft فعالیت می کند، می باشد. همانطور که توسط PCGamesN مشاهده شد، در این پست ذکر شده است: اسم رمز قرمز راگونزادو این فیلم را که در ژاپن فئودال اتفاق می‌افتد، سال آینده اکران می‌کند، در حالی که آن را «بزرگ‌ترین فیلم پرفروش سال 2024» می‌نامد (این دومی در حال حاضر در پست ویرایش شده قابل مشاهده نیست).

این اولین بار نیست که چنین گزارشی را می بینم. اسم رمز قرمز ما قصد داریم در سال 2024 منتشر شود. افشای اطلاعات قبلی نشان می‌داد که بازی دارای دو شخصیت اصلی به نام‌های سامورایی و شینوبو خواهد بود و جزئیات رسمی در سال 2024 و قبل از تاریخ انتشار اواخر سال جاری به اشتراک گذاشته خواهد شد.

در همین حال، به تازگی منتشر شده است Assassin’s Creed Mirage بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید