Assassin’s Creed Codename Red کاملاً قابل بازی است، جزئیات رسمی در اوایل سال 2024 اعلام می شود – شایعه


Assassin’s Creed Mirage در حالی که کمتر از یک ماه تا انتشار آن باقی مانده است، Ubisoft در حال حاضر نیز در حال توسعه RPG بزرگ بعدی در این سری است، اگرچه از آن به عنوان یک تجربه کوچکتر و متمرکزتر یاد می شود. اسم رمز Assassin’s Creed Red در نهایت این سری را به ژاپن فئودال می آورد و مقاله ای که توسط تام هندرسون در Insider Gaming منتشر شده است، جزئیات بالقوه جدیدی را در مورد انتظارات ما از بازی ارائه کرده است.

اول، هندرسون تکرار کرد که بازی دارای دو قهرمان قابل بازی است، یک سامورایی مرد و یک شینوبی زن که پناهندگان آفریقایی هستند. گفته می شود که هر دو شخصیت دارای مجموعه ای از توانایی ها و سلاح های منحصر به فرد هستند که بازیکنان می توانند از آنها در گیم پلی خود استفاده کنند.

جالب اینجاست که هندرسون همچنین ادعا می کند که: اسم رمز Assassin’s Creed Red قصد دارد مکانیک های متمرکز بر مخفی کاری را از دیگر فرنچایزهای Ubisoft قرض بگیرد سلول خرد شده. به عنوان مثال، بازیکنان می توانند از سایه ها برای پنهان شدن از دشمنان استفاده کنند، یا برای کمک به مخفی کاری، مشعل ها را برای ایجاد تاریکی خاموش کنند. در همین حال، بازیکنان همچنین گزینه ای برای مخفی کردن بدن دارند.

جالب اینجاست که گفته می شود بازی دارای محیط های تخریب پذیر نیز می باشد. دامنه کامل تخریب پذیری ناشناخته است، اما بازیکنان می توانند از ابزارهایی که در اختیار دارند، مانند باز کردن درهای صفحه نمایش، برای شکستن هر چیزی که انتظار دارند در زندگی واقعی شکسته شود، استفاده کنند.

در پشت صحنه هم چنین گفته می شود: اسم رمز Assassin’s Creed Red اکنون به طور کامل از ابتدا تا انتها قابل پخش است. این بازی برای تعطیلات 2024 در نظر گرفته شده است و انتظار می رود Ubisoft اولین جزئیات رسمی را در اوایل سال آینده فاش کند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *