Assassin’s Creed Codename RED با مشکلات توسعه روبرو می شود – شایعات


یوبی سافت تعدادی ویژگی جدید را معرفی کرده است قاتلان عقیده یک بازی در اوایل امسال به ما نگاهی اجمالی به آینده این فرنچایز در سال های آینده داد. Assassin’s Creed Mirage قرار است سال آینده (بر اساس گزارش ها در ماه آگوست) عرضه شود، و تکامل بزرگ بعدی فرنچایز تا آن زمان اتفاق نخواهد افتاد. اسم رمز Assassin’s Creed RED چه زمانی کد نام HEXE بیایید و سریال را شروع کنید.” بی نهایت عصر.

ممکن است جزئیات جدیدی در مورد چگونگی پیشرفت آنها در حال حاضر ظاهر شده باشد. در گزارشی که توسط Insider Gaming منتشر شد، روزنامه نگار تام هندرسون گفت: اسم رمز Assassin’s Creed RED (طراحی شده توسط Ubisoft Quebec) در پشت صحنه با مشکلات توسعه مواجه شده است، از جمله خروج های متعدد از استودیو (تا حدی به دلیل اتهامات گسترده سوء استفاده).

در همان زمان، هندرسون استدلال می کند. نام کد HEXE (که توسط یوبی سافت مونترال توسعه داده شده است) در مرحله اثبات مفهومی “بسیار خوب” مورد استقبال قرار گرفته است و حتی ممکن است به زودی وارد مرحله تولید کامل شود.

بنابراین دقیقاً چه معنایی برای تاریخ انتشار هر دو بازی دارد؟ اسم رمز Assassin’s Creed RED قصد دارد در سال 2024 راه اندازی شود. نام کد HEXE ما به طور آزمایشی قصد داریم در سال 2026 منتشر شود. قرمزها با این حال، مشکلات توسعه ممکن است بازی را تا سال 2025 به تعویق بیندازد.

البته هیچ یک از این موارد به طور رسمی توسط یوبی سافت تایید نشده است. این بدان معناست که اطلاعات دقیق کمی در مورد آنچه شرکت قصد دارد با هر پروژه انجام دهد وجود دارد. جزئیات متعاقبا اعلام خواهد شد، لطفا منتظر اطلاعات بیشتر باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید