طبق یک پست لینکدین، Assassin’s Creed با کد RED می تواند در سال 2024 منتشر شود.


توسط یوبی سافت منتشر شد Assassin’s Creed Mirage امسال، اما خط اصلی بعدی عنوان Assassin’s Creed دندان ها اسم رمز قرمز. داستان در ژاپن فئودالی و توسط Ubisoft Quebec توسعه یافته است. Assassin’s Creed Odyssey شهرت یوبی سافت تاریخ عرضه ای را اعلام نکرده است، اما ممکن است نسخه 2024 را هدف قرار دهد.

این بر اساس یک پست لینکدین توسط آریسا لاگونزاد، مدیر توسعه تجارت و مشارکت برند در یوبی سافت است و اخیرا توسط Access the Animas در توییتر مشاهده شده است. در ترجمه آمده است: «ما به دنبال شرکای حامی برای این عنوان هستیم». اسم رمز Assassin’s Creed RED او برای سال آینده گفت و آن را به عنوان “بزرگترین فیلم پرفروش” معرفی کرد.

Insider Gaming در فوریه گذشته گزارش داد که این عنوان قصد دارد در سال 2024 عرضه شود و دو شخصیت اصلی، یک سامورایی و یک شینوبی را در خود جای دهد. همچنین بر روی مخفی کاری تمرکز دارد و گفته می شود علیرغم گزارش هایی از مشکلات توسعه قبلی، وضعیت خوبی دارد.

باید دید که آیا یوبی سافت در ماه های آینده اطلاعات بیشتری به خصوص در مورد عناوینی مانند: X Defiant و آواتار: مرز پاندورا آمدن. به این ترتیب، مارک الکسیس کوته، معاون تهیه کننده سریال گفت: اسم رمز قرمز از «سال‌های گسترش» و «خیلی چیزهایی که فاش نکردیم» پشتیبانی می‌کند. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *