گیم پلی Assassin’s Creed Codename Jade در یک ویدیو جدید به بیرون درز کرد


یوبی‌سافت عمده‌های زیادی دارد قاتلان عقیده این یک پروژه در حال انجام است، عمدتاً عناوین اصلی ساخته شده برای رایانه های شخصی و کنسول ها، اما این شرکت در تلاش است تا حضور این سری را بر روی پلتفرم های موبایل نیز گسترش دهد. اوایل امسال، اسم رمز Assassin’s Creed Jade یکی از چندین مورد جدید بود قاتلان عقیده زمانی که بازی معرفی شد، به حق به عنوان یک RPG جهان باز جدی برای موبایل مورد توجه قرار گرفت.

اکنون فاش جدیدی منتشر شده است که با حسن نیت یک کاربر Reddit، با ویدیویی که چند دقیقه از گیم پلی بازی را نشان می دهد که به طرز شگفت انگیزی خوب به نظر می رسد، نگاه اساسی تری به بازی ارائه می دهد. فیلمی که سکانسی را نشان می‌دهد که در آن یک قلعه توسط نیروهای دشمن مورد حمله قرار می‌گیرد، تصاویری چشمگیر و تمام زنگ‌ها و سوت‌هایی را که در پارکور و مبارزات انتظار دارید را نشان می‌دهد. قاتلان عقیده عنوان. آن را از لینک بالا بررسی کنید.

خط اصلی بعدی قاتلان عقیده عنوان روی مخفی کاری تمرکز دارد Assassin’s Creed Mirage, طبق گزارش ها برای آگوست 2023 برنامه ریزی شده است. در همین حال، یوبی سافت نیز در حال کار بر روی عنوان پرچمدار بعدی فرنچایز با یک اکشن-RPG جهان باز است. اسم رمز Assassin’s Creed REDدر ژاپن فئودالی، اسم رمز Assassin’s Creed HEXE، که قسمتی تاریک تر و منحصر به فردتر است که حول محور سوزاندن جادوگران در اروپای قرون وسطی متمرکز شده است.

بر اساس گزارش های اخیر، CodenameRED من در پشت صحنه با مشکلات توسعه مواجه هستم. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید