Assassin's Creed Codename Hex “تاریک ترین بازی Assassin's Creed تاکنون” خواهد بود – شایعه


اسم رمز Assassin's Creed Red قسمت بعدی از سری پرچم‌دار یوبی‌سافت است، اما ما همچنین از دیگر نسخه‌های اصلی در دست انتشار برای چند سال آینده اطلاع داریم. Assassin's Creed Codename Hexمثلاً همان موقع اعلام شدند. قرمز بازی بعدی در سال 2022 بازخواهد گشت.

تاکنون، یوبی‌سافت تأیید کرده است که بازی در طول آزمایش‌های جادوگر تنظیم می‌شود و آن را از آخرین قسمت‌های (و آینده) این سری متفاوت می‌کند. قرمز)، این یک RPG نخواهد بود، اما فراتر از آن، اطلاعات زیادی در مورد بازی وجود ندارد. با این حال، گزارش جدیدی که تام هندرسون از Insider Gaming منتشر کرده است، ممکن است جزئیات جدیدی را فاش کند.

بر اساس این گزارش، Assassin's Creed Codename Hex در داخل به عنوان “تاریک ترین” تبلیغ می شود قاتلان عقیده به عنوان یک تنظیم “در تاریخ بازی ها” مناسب است. همچنین گفته می‌شود که یک قهرمان زن در قالب السا وجود خواهد داشت، اگرچه گزارش‌ها می‌گویند این نام فعلی اوست و حاکی از آن است که این نام کاملاً در سنگ ساخته نشده است.

جالب اینجاست که این نتیجه می شود هگز اولین قاتلان عقیده بازی های سال 2015 به بعد Assassin's Creed Chronicles: China این بازی فقط یک قهرمان زن را به جای یک جفت زن/مرد دارد و اولین بازی اصلی این سری است که این کار را انجام می دهد.

ادعای آقای هندرسون Assassin's Creed Codename Hex این بازی در حال حاضر برای عرضه در سال 2026 در نظر گرفته شده است و پیش از آن انتظار می رود عنوانی چند نفره منتشر شود. Assassin's Creed Invictus زمانی در سال 2025، هر دو بازی بخشی از Live Services Hub خواهند بود Assassin's Creed Infinity.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید