Assassin's Creed Codename Hex با عناصر جهان باز خطی خواهد بود – Rumor


اسم رمز Assassin's Creed Red این ورودی اصلی بعدی در این سری است، اما ما همچنین می دانیم که بازی بعدی در ژاپن چیست.با یکدیگر قرمز، یوبی سافت نیز در سال 2022 معرفی خواهد شد Assassin's Creed Codename Hexطبق گزارش ها، بازی در اروپای مرکزی می گذرد و بر روی محاکمه جادوگران قرن شانزدهم تمرکز دارد. اکنون، به لطف گزارشی که تام هندرسون از Insider Gaming منتشر کرده است، جزئیات احتمالی جدیدی در مورد این عنوان مشخص شده است.

به گفته هندرسون، Assassin's Creed Codename Hex این یک حرکت قابل توجه برای فرنچایز یوبی سافت خواهد بود. طبق گزارشات، این یک تجربه تا حد زیادی خطی با برخی از عناصر جهان باز خواهد بود که با آنچه تاکنون در مورد بازی تایید نشده است، مطابقت دارد. در سال 2022، قاتلان عقیده این را معاون رئیس جمهور و تهیه کننده اجرایی فاش کرد. هگز این یک بازی RPG نخواهد بود و تجربه ای کوچکتر از ورودی های قبلی این سری خواهد بود.

پیش از این، آقای هندرسون همچنین ادعا کرده بود: آقای هگز شخصیت اصلی السا، جادوگری با قدرت های ماوراء طبیعی است. او در گزارش جدید خود، برخی از این توانایی‌ها را شرح داد و بخشی از بازی را توصیف کرد که در آن الس توسط سربازان آلمانی در شهری «تاریک و تاریک» تعقیب می‌شود. السا از طلسم استفاده می‌کند تا گربه‌ای را در آن نزدیکی تصاحب کند، به گربه اجازه می‌دهد بطری را بکوبد و حواس نگهبان را پرت کند و به او اجازه دهد دزدکی از کنار او بگذرد.

علاوه بر این، هگز بنا به گزارش، جک قاتل DLC 2015 سندیکای Assassin's Creed. جزئیات خاصی در مورد نحوه پیاده سازی این سیستم مشخص نیست.

Assassin's Creed Codename Hex گفته می‌شود که این نسخه در سال 2026 عرضه خواهد شد و هنوز در مرحله توسعه نسبتاً اولیه است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید