آرتور مورگان بازیگر: “من احتمالا روزی Red Dead Redemption 3 را خواهم دید”


اثری که به تازگی منتشر شده است در حال حاضر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. سرقت بزرگ خودرو 6و با توجه به این واقعیت که بازی تا سال 2025 منتشر نخواهد شد، احتمالاً در آینده قابل پیش‌بینی ادامه خواهد داشت. با این حال، Rockstar یک IP پرفروش بزرگ دیگر در ثبات خود دارد. رستگاری مردگان قرمز 2و بازیگری که نقش قهرمان آن را بازی می کرد مطمئن است که در مقطعی در آینده بازی سومی نیز در فرانچایز غرب وحشی وجود خواهد داشت.

راجر کلارک به سوالات طرفداران در توییتر درباره آینده سریال پاسخ می دهد – رستگاری مردگان قرمز 2 آرتور مورگان، قهرمان داستان، گفت که «نمی‌داند» چه زمانی این اتفاق می‌افتد، اما «روزی خواهیم فهمید». رستگاری مردگان قرمز 3 یک روز با این حال، مطمئن نیستم که آرتور مورگان برگردد.

“من مطمئن هستم که آن را خواهید دید.” RDR3 روزی، کلارک نوشت. “من نمی دانم چه زمانی این اتفاق می افتد. انتظار نداشته باشید که آرتور نیز درگیر شود. احساس می کنم داستان او گفته شده است.”

شرکت مادر Rockstar Games، Take-Two Interactive ماه گذشته اعلام کرد: رستگاری مردگان قرمز 2 محموله های مادام العمر از 57 میلیون فراتر رفت. این بازی اخیراً پس از یک تبلیغ گسترده جمعه سیاه شاهد افزایش تعداد بازیکنان بود و به بالاترین حد خود در تعداد کاربران همزمان در Steam رسید.

Leaks قبلاً فاش کرده بود که نسخه اصلی برای PS5 و Xbox Series X/S است رستگاری مردگان قرمز 2 اگرچه کار در راکستار در مقطعی در حال انجام بود، گفته می‌شود که سازنده در نهایت این برنامه‌ها را کنار گذاشته تا روی توسعه بازی تمرکز کند. GTA6.

رستگاری مردگان قرمز 2 برای PS4، Xbox One و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید