Armored Core 6 Fires of Rubicon_11

Armored Core 6: Fires of Rubicon هیچ کمپین همکاری ندارد


FromSoftware مقدمات و انتظارات خود را به تفصیل بیان می کند. Armored Core 6: Rubicon Fire، دنباله بعدی در سری مبارزات mecha. این نه یک بازی جهان باز است و نه یک نوع بازی Soulsborne، و تاکید زیادی بر سفارشی کردن ماشین های شما است. بازیکنان همچنین می توانند انتظار یک کمپین متمرکز بر تک نفره را داشته باشند، اما این برای چند نفره چه معنایی دارد؟

عناوین قبلی Armored Core بر روی چند نفره رقابتی تمرکز داشتند، بنابراین هسته زرهی 6خوشبختانه خیر. کارگردان ماسارو یامامورا گفت حالت Versus بعداً باز خواهد گشت و جزئیات بیشتری را قول داده است. او در صحبت با IGN Japan (ترجمه شده توسط DeepL)، تأیید کرد که “بازیکنان می توانند واحدهای خود را به رخ بکشند و با یکدیگر رقابت کنند.”

با این حال، هیچ پشتیبانی تعاونی برای این کمپین وجود ندارد. از سوی دیگر، در حالت داستانی اصلی بازی، ما ترجیح دادیم که co-op را در نظر نگیریم زیرا می‌خواستیم بر اکشن پویا، واحدهای آزاد و دگرگونی فعال تاکید کنیم. در حالت پخش.”

این انتخاب جالبی است، اما این اولین بار نیست که توسعه دهندگان این مسیر را طی می کنند. سکیرو: سایه ها دو بار می میرند هیچ همکاری وجود نداشت، اما هنوز هم یک تجربه سرگرم کننده بود. از نقطه نظر رقابتی، باید دید که آیا PvE و PvP را به طور جداگانه متعادل خواهیم کرد یا خیر.

Armored Core 6: Rubicon Fire در سال 2023 برای Xbox Series X/S، PS5، PS4، Xbox One و PC عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha