خلاصه بازی 12 دقیقه ای Armored Core 6: Flames of the Rubicon فردا منتشر می شود


Love Core 6: Rubicon Fire طرفداران FromSoftware ممکن است به دنبال ارائه تجربه ای بسیار متفاوت با آنچه که در طول سال ها از استودیو انتظار داشتند، باشند، اما با توجه به تاریخچه عظیم استودیو، جای تعجب نیست که شوتر مکانیک بعدی همچنان در لیست علاقه مندی ها قرار دارد. در چند روز و هفته‌های اخیر، چند فیلم جدید از گیم‌پلی و یک تریلر داستانی جدید دیده‌ایم، اما فردا FromSoftware و ناشر Bandai Namco نسخه نمایشی بزرگ‌تری را برای تماشای همه آماده خواهند کرد.

FromSoftware در توییتر اعلام کرد که یک جلسه 12 دقیقه ای از گیم پلی را به صورت زنده پخش می کند.Armored Core 6: Battle of the Rubiconفردا، 25 ژوئیه ساعت 7 صبح PT هیچ جزئیات بیشتری ارائه نشده است، بنابراین ما دقیقاً مطمئن نیستیم که چه چیزی را باید انتظار داشته باشیم، اما 12 دقیقه زمان زیادی برای نمایش گیم پلی جدید است، بنابراین کاملاً ممکن است که جزئیات جدید زیادی فاش شود. آیا ممکن است در مورد چند نفره PvP بازی نیز اطلاعات بیشتری کسب کنید؟

Armored Core 6: Battle of the Rubiconدر تاریخ 25 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC در دسترس خواهد بود. حداقل نیازهای رایانه شخصی را در اینجا بررسی کنید. اندکی قبل از عرضه، این بازی همچنین بخشی از مجموعه گیمزکام Bandai Namco خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *