تریلر Armored Core 6: Fires of the Rubicon Story با ویژگی های Mechs و Explosions


Bandai Namco تریلر جدیدی از FromSoftware منتشر کرده است Armored Core 6: Battle of the Rubicon. اصلاً هیچ گیم‌پلی ندارد، اما داستان یک شخصیت بازیکن را معرفی می‌کند که به نظر می‌رسد با اسم رمز ۶۲۱ است. آن را در زیر بررسی کنید.

یک فلاش بک از 621 و گروهش می گوید که تلاش می کنند یک توپ لیزری غول پیکر را نابود کنند. در حالی که تعدادی از جوخه ها قبلاً منحل شده اند، آنها باید تانک های غول پیکری را که در سر راه آنها قرار دارند نابود کنند. سپس بر خلاف همه احتمالات، هسته را منفجر کردند و توپ را از بین بردند و به نظر مرده بودند.

البته نمرده است، و 621 رستاخیز پیشنهاد «دلیل وجود» را دریافت می کند. به طور کلی، تریلر فوق‌العاده صیقلی است و زمینه را برای سفر شخصیت بازیکن به Rubicon 3 فراهم می‌کند، جایی که مگاکورپ‌ها و جناح‌ها بر سر مرجان ناپایدار می‌جنگند.

Armored Core 6: Battle of the Rubicon در تاریخ 25 آگوست برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. برای مشاهده آخرین گیم پلی اینجا را بررسی کنید. همچنین می توانید در اینجا با تفاوت های عنوان Soulsborne آشنا شوید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *