Armored Core 6: Fires of Rubicon – داستان، جزئیات بازی، اسکرین شات فاش شد


Bandai Namco و FromSoftware اعلام کردند Armored Core 6: Rubicon Fire در جوایز بازی در Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC. این بازی در سال 2023 عرضه خواهد شد و از آن زمان تاکنون اولین بازی در این سری است هسته زرهی: روز حکماسکرین شات های تریلر و جزئیات داستان و گیم پلی موجود است و خوشبختانه به نظر روح دیگری نمی رسد.

بجای، هسته زرهی 6 یک “بازی اکشن جدید” بر اساس “دانش به دست آمده از طریق توسعه مشترک عناوین اخیر” هر دو شرکت است. ترکیب تخصص دیرینه FromSoftware در بازی‌های مکانیکی با گیم‌پلی قوی آن، Armored Core 6: Rubicon Fire این یک تجربه اکشن جدید خواهد بود. “

مانند بازی های قبلی، بازیکن یک ماشین را هدایت می کند و آزادانه در “ماموریت های سریع سه بعدی” حرکت می کند. نبردهای دور و غوغا در دسترس هستند، و “اقدامات مختلفی وجود دارد که فقط می توانند واقعاً مکانیک باشند.”

داستان حول یک ماده عجیب در سیاره روبیکون 3 می چرخد، همانطور که در تحقیقاتی که اوایل سال جاری به بیرون درز کرد، فاش شد. اگرچه به عنوان منبع انرژی در نظر گرفته شده بود، اما سیارات و ستاره های اطراف آنها را مصرف کرد و سیستم ستاره سوزان را ایجاد کرد. تقریباً 50 سال بعد، این ماده دوباره ظاهر شد و شرکت ها و گروه های مقاومت بر سر آن با هم درگیر شدند.

به عنوان یک مزدور مستقل، بازیکنان درگیر جنگ بر سر موضوع خواهند شد. اولین کارگردان بازی هیدتاکا میازاکی بود، اما اکنون ماسارو یامامورا به عنوان کارگردان این بازی را بر عهده گرفته است.ساخته شده توسط یامامورا روح تاریک سری و خونی،به تازگی، سکیرو: سایه ها دو بار می میرند.

لطفا منتظر اطلاعات بیشتر باشید Armored Core 6: Rubicon Fire در ماه های آینده

Armored Core 6 Rubicon Fire_05
Armored Core 6 Rubicon Fire_04
Armored Core 6 Rubicon Fire_02
Armored Core 6 Rubicon Fire
Armored Core 6 Rubicon Fire_13
Armored Core 6 Rubicon Fire_12
Armored Core 6 Rubicon Fire_11
Armored Core 6 Rubicon Fire_10
Armored Core 6 Rubicon Fire_09
Armored Core 6 Rubicon Fire_08
Armored Core 6 Rubicon Fire_07
Armored Core 6 Rubicon Fire_06
Armored Core 6 Rubicon Fire_03نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید