Armored Core 6: Battle of the Rubicon اکشن مکانیکی را در آگهی تلویزیونی جدید نشان می دهد


بازی بزرگ بعدی FromSoftware ممکن است شبیه به Souls نباشد، اما صرفاً به این دلیل که بازی اصلی جدید FromSoftware است (و مدت‌ها منتظر بازگشت فرنچایز کلاسیک فرقه‌ای است). Armored Core 6: Battle of the Rubicon قبل از راه اندازی آن هیجان کمی ایجاد کرده است.

و اکنون که انتشار آن قریب الوقوع است، ناشر، Bandai Namco، به سرعت بخشیدن به تبلیغ آن ادامه می دهد. این شرکت از یک تبلیغ تلویزیونی جدید کوتاه برای این بازی در ژاپن رونمایی کرده است که مدت زمان اجرای آن 15 ثانیه است و نگاهی اجمالی به برخی از اکشن های مکانیکی با اکتان بالا که بازی پس از انتشار به ارمغان می آورد را ارائه می دهد. اکشن‌های انفجاری زیادی وجود دارد، و همچنین عکس‌هایی از برخی از ماشین‌های غول‌پیکر و ترسناکی که در بازی با آن‌ها روبرو خواهید شد، دریافت خواهید کرد. زیر را بررسی کنید.

بسیاری از جزئیات جدید اخیراً آشکار شده است هسته زرهی 6، FromSoftware بازی چند نفره PvP را معرفی کرد و تأیید کرد که در هنگام راه اندازی دارای حالت Photo Mode خواهد بود.

Armored Core 6: Battle of the Rubicon 25 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC در دسترس است. برای نیازهای رایانه شخصی اینجا را بررسی کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *