Armored Core 6 Fires of Rubicon_14

Armored Core 6: Fires of Rubicon جهان باز و بی ارتباط با بازی های قبلی نیست


در The Game Awards 2022، FromSoftware آخرین پروژه و عنوان آینده خود را معرفی کرد. هسته زرهی سلسله – Armored Core 6: Rubicon Fireدر سال 2023 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. این ویژگی مبارزاتی و سفارشی سازی مشابه ورودی های قبلی است، اما هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم.

با این حال، رئیس FromSoftware، Hidetaka Miyazaki و کارگردان Masaru Yamamura در مصاحبه ای با IGN، کمی در مورد بازی mecha توضیح دادند. یک عکس تریلر از مکانیکی که به افق نگاه می کند ممکن است این عنوان را شبیه یک عنوان جهان باز کند. حلقه بزرگبا این حال، یامامورا تایید کرد که اینطور نیست.

“صادقانه بگویم، هسته زرهی 6 این دارای یک ساختار مبتنی بر ماموریت برای تک نفره است. کاملا باز نیست ما به آن ساختار مبتنی بر ماموریت پایبند خواهیم بود. به خصوص در مورد آن شات در تریلر. این فاجعه، که در تریلر به تصویر کشیده شده است، تغییرات عمده ای در محیط ایجاد کرد – مشابه آنچه در عصر یخبندان مشاهده شد. هسته زرهی 6 و خلبان مکانیکی که باید از تغییرات چشمگیر جان سالم به در ببرد. این چیزی است که ما سعی داریم با آن شات نشان دهیم. ”

قبلی هسته زرهی در حالی که عنوان به شدت بر روی چند نفره تمرکز داشت، Armored Core 6: Rubicon Fire بر آن داستان تاکید بیشتری می کند.با این حال، یک حالت رقابتی هنوز برنامه ریزی شده است و “قبلی هسته زرهی عنوانی که به شما امکان می دهد مکانیک خود را سفارشی کنید و مکانیک کاملاً سفارشی خود را به نبرد با دیگران بیاورید.تمرکز اصلی هسته زرهی 6 – حداقل در حالت داستان – این است که آن داستان را باز و باز کنید. اطلاعات بیشتر در مورد چند نفره در تاریخ بعدی اعلام خواهد شد.

در کجای سری کانن کلی جای می گیرد؟آیا باید بازی های قبلی را بازی کنید یا ریست شده است؟یامامورا دومی را تایید کرد. “ما دوست داریم به این به عنوان یک داستان کاملاً جدید فکر کنیم. از نظر ادامه داستان، هیچ ارتباط مستقیمی با کار قبلی وجود ندارد. این یک محیط و داستان کاملاً جدید برای بازیکنان است که از آن لذت ببرند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد Armored با ما همراه باشید هسته 6: آتش روبیکون در ماه های آیندهنویسنده: Ravi Sinha