Armored Core 6: Flames of the Rubicon Devs در حال بررسی مشکلات ذخیره داده در رایانه شخصی


توسعه دهنده FromSoftware اعلام کرده است که از مشکلی در انتشار نسخه PC آگاه است. Armored Core 6: War of the Rubicon برخی از بازیکنان با مشکلات ذخیره داده مواجه هستند. این استودیو گفت در حال حاضر در حال بررسی این موضوع است.

“در نسخه PC”Armored Core VI Fires of Rubiconاین استودیو در حساب توییتر ژاپنی خود اعلام کرد: «ما با مشکلی مواجه هستیم که در آن داده های ذخیره تحت شرایط خاص به درستی ذخیره نمی شوند. در حال حاضر در حال بررسی علت هستیم، اما لطفاً قبل از خواباندن رایانه شخصی خود از بازی خارج شوید. ما از هر ناراحتی پدید آمده پوزش می خواهیم. “

Armored Core 6: War of the Rubicon در ماه آگوست منتشر شد و از زمان عرضه موفقیت قابل توجهی داشته است. این بازی در رتبه اول جدول خرده فروشی هفتگی بریتانیا قرار گرفت و همچنین در صدر نمودارهای ژاپنی باقی ماند و بیش از 163000 نسخه در داخل کشور فروخت.

این بازی با استقبال قابل توجهی از منتقدان مواجه شده است. این استودیو مدت کوتاهی پس از عرضه یک تریلر منتشر کرد تا برخی از ستایش های بازی را از طریق نقدهای متفاوت برجسته کند. در بررسی خودمان، امتیاز 9 از 10 را به بازی دادیم و آن را یک بازگشت عالی برای فرنچایز نامیدیم.

برای اطلاعات بیشتر، Armored Core 6: War of the Rubicon، در اینجا لیستی از تمام قطعات و نیازمندی های آن ها و همچنین مکان ظروف تمامی قطعات در بازی را خواهید دید. اگر می‌خواهید بازی را 100% انجام دهید، می‌توانید به تمام پایان‌ها از طریق: هسته زرهی 6.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *