Armored Core 6: Fire of the Rubicon – جزئیات مبارزه و آرنا، چندین پایان تایید شده


از نرم افزار Armored Core 6: Rubicon Fire در 25 آگوست برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر می شود. اولین گیم پلی عنوان mech action فاش شد. در یک مصاحبه جدید با بلاگ پلی استیشن، کارگردان بازی، ماسارو یامامورا، توضیحات بیشتری در مورد این مبارزه ارائه کرد. همچنین تصاویر جدیدی نیز وجود دارد که می توانید در زیر مشاهده کنید.

یامامورا ابتدا در مورد Assault Boost صحبت کرد که فوراً از توپخانه دوربرد به نبرد نزدیک تبدیل می شود. یامامورا توضیح می دهد: “Assault Boost یک اقدام حمله ای است که به شما کمک می کند فاصله را با دشمن ببندید و به شما امکان می دهد به سرعت از فاصله دور به فاصله نزدیک حرکت کنید.” حملات تسلیحاتی نیز می توانند زنجیر شوند. فرض کنید Assault Boost را برای نزدیک شدن فعال کرده‌اید، از شلیک مسلسل و موشک‌هایی برای تلو تلو خوردن دشمنان استفاده می‌کنید، و پس از نزدیک کردن، از Pulse Blades برای حمله مستقیم استفاده می‌کنید.»

ضربه زدن به یک مکانیک به اندازه کافی باعث می شود که آن را تلو تلو بخورد و بی دفاع شود. ضربات پیاپی و حملات سنگین صدمات حیرت آور وارد می کنند، مقدار ضربه به سلاح و برد بستگی دارد. در مورد سرعت کلی حرکت، یامامورا آن را “جایی در بین” توصیف کرد. هسته زرهی 3 و هسته زرهی 5.

“ولی هسته زرهی 6 توسعه یافته برای افزایش سرعت و تنوع مبارزه. نبردها اغلب با افزایش سریع سرعت و تغییرات ناگهانی سرعت به ارتفاعات گیج کننده ای می رسند. هسته زرهی 4

شما همچنین از نبردهای باس در مقیاس بزرگ لذت خواهید برد، از «بالگردهای جنگی عظیم» و «برجک‌های متحرک زره‌دار سنگین» تا «ماشین‌های تخریب سنگین بدون سرنشین که برنامه‌ریزی شده‌اند تا مزاحم‌ها را به‌طور نامحسوس درهم بشکنند». شما همچنین در دوئل‌ها با دیگر هسته‌های زرهی و ماشین‌های «انسان‌نما» روبرو خواهید شد. این ممکن است به چندین آزمایش و آزمایش با تجهیزات AC نیاز داشته باشد تا به طور کامل یاد بگیرند و با ویژگی های باس سازگار شوند.

FromSoftware در مورد شخصی سازی مکانیک ها صحبت زیادی کرده است. همچنین، برخی از قطعات و سلاح برای تجهیز وجود دارد. اسلحه ها دارای چهار اسلات، یکی در هر دست، به علاوه تفنگ های پلاسما، موشک های تقسیم شده، بازوکا و دو سلاح سرد هستند.

“یک جنبه که ما روی آن تمرکز کردیم هسته زرهی 6 سلاح غوغایی چپ دست. اینها ممکن است شامل قطره چکان بمب های خوشه ای، اره برقی یا تیغه های ضربانی، لنج ها و سایر سلاح های منحصر به فرد باشد. از آنجایی که سلاح های گرم سلاح های اصلی هستند، سلاح های غوغا بر قدرت شخصیت متمرکز هستند. علاوه بر این، می توانید کارهای رنگی و رنگ آمیزی سفارشی ایجاد کنید.

آرناها نیز در حال بازگشت هستند زیرا بازیکنان در نبردهای مختلف با “محدوده وسیعی از ماشین های سفارشی سازی شده ویژه” مبارزه می کنند. “عرصه پر از فریم های مختلف AC و شخصیت های رنگارنگ است، بنابراین بازیکنان باید با همه آنها روبرو شوند و به دنبال رتبه های برتر باشند. حتی می توانید در طول ماموریت ها با نسخه های واقعی این دشمنان روبرو شوید. از شبیه سازها قدرتمندتر است و به قهرمانان خود ارائه می دهد. آرمان ها و انگیزه های خودشان در گرماگرم نبرد.

اگر این کافی نیست، Armored Core 6: Rubicon Fire پایان های متعددی خواهد داشت. پس از تکمیل مراحل بازی، مسیرهای جدید در دسترس قرار می گیرند. با نزدیک شدن به انتشار، منتظر جزئیات بیشتر باشید.


نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید