Ark: Survival Ascended با قیمت 60 دلار به صورت مستقل در تمامی پلتفرم ها به فروش می رسد


استودیو Wildcard اخیراقوسنه فقط سریالکشتی 2تا اواخر سال 2024 به تعویق افتاد، اما ممکن است در آگوست سال جاری منتشر شودArk: Survival Ascendedاصلی‌ترین ریمستر Unreal Engine 5Ark: Survival Evolved، تقریباً همزمان با غروب های بازی اصلی تنظیم می شود. در آن زمان، استودیو اعلام کرد که ریمستر برای فروش بر روی Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود.بسته نرم افزاری آرک اسپون،من هم بسته بندی می کنمکشتی 2، اما پس از واکنش شدید جامعه، توسعه دهنده آن تصمیم را تغییر داد.

استودیو Wildcard در به‌روزرسانی اخیر منتشر شده گفت: Ark: Survival Ascendedدر ماه آگوست راه اندازی می شود و به صورت مستقل در تمام پلتفرم ها با قیمت 59.99 دلار در دسترس خواهد بود. در زمان عرضه، این بازی شامل The Island، Survival of the Fittest، Scorched Earth و یک ریمستر علاوه بر خود بازی پایه خواهد بود.تکامل بقابرنامه های افزودنی طی چند ماه آینده منتشر خواهند شد.

در همین حال، سازنده تصمیم خود را برای انتشار یک ریمستر که با بازی اصلی سازگار نیست توضیح می دهد.Ark: Survival Ascendedقرار است برخی از قسمت‌های بازی اصلی را بازبینی و دوباره انجام دهد.این به معنای عناصر زیادی استتکامل بقا– ذخیره فایل ها، مودها و غیره – با ریمسترها سازگار نیست.

استودیو Wildcard نوشت: “من قصد نداشتم با نظرات قبلی شما را گمراه کنم. برنامه ها و اهداف کلی ما تغییر کرده است.” بنابراین احتمالاً می‌پرسید، چرا این ارتقاء را به نسخه اصلی اضافه نمی‌کنید؟ ARK: Survival Evolved (ASE)صادقانه بگویم، این امکان پذیر نیست.بسیاری از تغییراتی که ما ایجاد می کنیم ARK: Survival Ascended جنبه های زیادی از بازی را لمس می کند. ذخیره داده‌ها غیرفعال می‌شود، برخی از مدها ممکن است کار نکنند، برخی چیزها ممکن است مانند قبل بازی نکنند، و برای کسانی که آن را دوست دارند یا نمی‌توانند ارتقا دهند، من نمی‌خواستم آن تجربه را تغییر دهم. “

Ark: Survival Ascendedقرار است در ماه آگوست برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود. منتظر به روز رسانی در روزها و هفته های آینده باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *