Ark: Survival Ascended – Scorched Earth اکنون در دسترس است


پس از چند ماه تاخیر، زمین سوخته بالاخره میاد ARK: Survival Ascended.دوبله زمین سوخته Ascension بازیکنان را می‌بیند که وارد صحرا می‌شوند و با چالش‌های جدید، دایناسورها و غیره روبرو می‌شوند. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید.

Desert Kingdom دارای شش زیست بوم برای کاوش است، از تپه های شنی وسیع و واحه ها گرفته تا خرابه ها و غارهای باستانی. شاید بزرگترین تغییر نسبت به جزیره کمبود آب لازم برای بقا و پدیده های جدیدی مانند طوفان شن و گرمازدگی باشد. شما باید موجودات جدیدی مانند Fasolasuchus را اهلی کنید، اما همچنین باید با کرم مرگ مبارزه کنید.

بیش از 50 آیتم جدید برای ساخت در دسترس خواهند بود، از تجهیزات مقاوم در برابر حرارت و ساختمان ها گرفته تا شلاق، بومرنگ، اره برقی و موارد دیگر. توربین‌های بادی و پالایشگاه‌های نفت پایگاه شما را بیشتر تقویت می‌کنند و یک رئیس اوج جدید، Manticore، در انتظار شماست. استودیو Wildcard می گوید که در 60 روز اول انتشار، فقط می توانید شخصیت ها را منتقل کنید، نه دایناسورها یا آیتم ها. پس از پایان این دوره، فصل باز خواهد بود.

Ark: Survival Ascended برای PC، PS5 و Xbox Series X/S موجود است. بررسی ما از نسخه دسترسی اولیه را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید