Ark: Survival Ascended اکنون در Steam Early Access در دسترس است، نسخه کنسول تا نوامبر به تعویق افتاد


پس از اینکه اولین گیم پلی در طول پیش نمایش Xbox Partner، Studio Wildcard’s فاش شد Ark: Survival Ascended در حال حاضر بر روی رایانه شخصی از طریق Steam Early Access در دسترس است. قیمت خرده فروشی 44.99 دلار است، اما با تخفیف های هفته راه اندازی به 40.49 دلار کاهش می یابد. با این حال، نسخه های PS5 و Xbox Series X/S تا نوامبر به تعویق افتاده اند.

این به دلیل یک “مشکل بزرگ در نسخه چند نفره بازی” است که شب قبل در طی یک فرآیند QA داخلی شناسایی شد، که “می تواند به طور قابل توجهی بر نسخه کنسولی بازی تاثیر بگذارد.” در حال حاضر تیم دو تراک دارد، یکی برای نسخه PC و دیگری در حال ایجاد پچ برای نسخه کنسول با آخرین به روز رسانی ها و محتوا.

استودیو Wildcard از زمان اضافی برای حل مشکلات چند نفره در کنسول ها استفاده می کند. همچنین امکان برخی «پیشرفت‌های قابل توجه» را از نسخه رایانه شخصی فراهم می‌کند که قبلاً امکان‌پذیر نبود. برای سرعت بخشیدن به فرآیند صدور گواهینامه، پخش متقابل بین کنسول ها و رایانه شخصی غیرفعال می شود، اما ممکن است بسته به نحوه عملکرد نسخه رایانه شخصی تغییر کند.

هنگامی که نسخه کنسول راه اندازی شد، سرورهای رسمی جدیدی با “نرخ پاداش” با زمان محدود برای کمک به بازیکنان در پیشبرد وجود خواهد داشت. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید