Ark: Survival Ascended سرانجام اولین تریلر گیم پلی بازی را منتشر کرد


وقتی صحبت از نسخه های بهبود یافته بازی های موجود می شود، Studio Wildcard در نمایش آنها بسیار محتاط بوده است. Ark: Survival Ascended. اما پیش‌نمایش Xbox Partner سرانجام اولین نگاهمان را به گیم‌پلی از یک عنوان Unreal Engine 5 به ما نشان داد. آن را در زیر بررسی کنید.

این بازسازی از فناوری‌هایی مانند Lumen و Nanite استفاده می‌کند تا تجربه‌ای جذاب‌تر و جذاب‌تر را ارائه دهد. شامل روشنایی جهانی کاملاً پویا، مش‌های با وضوح بالا، آب و شاخ و برگ زیبا (که به طور واقع بینانه به حرکت پاسخ می‌دهد) و موارد دیگر. فیزیک نیز اصلاح شده است، با انیمیشن های واقع گرایانه که اکنون زمانی که موجودات ناک اوت می شوند یا می میرند ظاهر می شوند.

Ark: Survival Ascended تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما برنامه اولیه این بود که آن را در ماه جاری برای Xbox Series X/S، PS5 و PC با عنوان “به زودی” منتشر کنیم. این مد که به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه با قیمت 44.99 دلار (39.99 دلار با تخفیف راه اندازی) موجود است، کاملاً چند پلتفرمی است. نقشه‌های بازسازی‌شده «جزیره» و «زمین سوخته» در ماه دسامبر منتشر خواهند شد، بنابراین برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید