توسعه دهنده فاش می کند که Ark 2 به بهار 2025 به تعویق نخواهد افتاد


وایلدکارت استودیویی کشتی 2، دنباله ای برای Ark: Survival Evolved، قرار بود یکی از مهم ترین انحصاری های Xbox Series X/S سال باشد. برای اطمینان از “بهبود” محصول نهایی و “خوشبختی تیم” تا پایان سال 2024 به تعویق افتاد. با این حال، استودیوی پشتیبان عنوان، گزارش سالانه Digital Domain، ادعا می کند که تا بهار 2025 تاخیر دارد.

Digital Domain در صفحه 17 گزارش گفت که آنها “از نزدیک در تمام جنبه های” دنباله آن درگیر هستند. با این حال، یکی از سخنگویان استودیو Wildcard به GamesRadar گفت: “ما هیچ ایده ای نداشتیم که از کجا آمده است.” آنها اضافه کردند که پنجره انتشار بهار 2025 احتمالا “فقط یک اشتباه تایپی” بوده است.

طرفداران می توانند مطمئن باشند که ادامه آن با تاخیر دیگری مواجه نشده است. Ark: Survival Ascended، ریمستر از تکامل بقا توسعه یافته با Unreal Engine 5. اوت امسال برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود.

با این حال، سرور رسمی روشن است تکامل بقا بسته خواهد شد و بازیکنان به سرورهای تک نفره آفلاین و سرورهای خصوصی محدود خواهند شد.واکنش بعدی علیه شامل کردن آن کشتی 2 در بسته نرم افزاری Ark Respawn در Xbox Series X/S و PC، Ark: Survival Ascended اکنون به صورت مستقل با قیمت 59.99 دلار در همه پلتفرم ها در دسترس است. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *