ARC Raiders اکنون یک PvEvP Extraction Shooter است، ثبت نام بسته آلفا در دسترس است


تیراندازی سوم شخص Co-op از استودیو Embark مهاجمان ARC از زمان اعلام تغییر کرده است. در یک پست جدید Medium، الکساندر گروندال، تهیه کننده اجرایی فاش کرد که تیم تصمیم گرفت سال گذشته PvP را اضافه کند.

علاوه بر این، عناصر بازی های تیراندازی استخراج بقا اضافه شده است. گروندال می‌گوید این تجربه «به زمانه وفادار می‌ماند». مهاجمان ARC ما آزمایشات گسترده ای را در داخل انجام می دهیم. یک سناریو شامل Speranza است، یک مستعمره زیرزمینی که به منابع نیاز دارد. به‌عنوان یک مهاجم، می‌جنگید و با ماشین‌های ARC و دیگر مهاجمان مبارزه می‌کنید تا آنها را از بین ببرید. ممکن است با موقعیت هایی روبرو شوید که در آن به مهاجم دیگری در مبارزه با ARC کمک کنید یا آنها را به حال خود رها کنید تا خرابه ها را جمع آوری کنند.

همچنین روابطی با بازرگانان داخل مستعمره وجود دارد. گروندال گفت: “اعتماد به سختی به دست می آید اما به راحتی از دست می رود. شما باید نگهداری خود را به دست آورید. پس دست خالی از تلاش خود برنگردید.”

اکنون می توانید برای یک تست آلفای بسته در Steam ثبت نام کنید تا در مورد “سیستم ها و حلقه های اصلی بازی” بازخورد دریافت کنید.این اولین آزمایش جاده ای خواهد بود مهاجمان ARC و این یک گام مهم برای بازی ای است که قبلاً هرگز در دست بازیکنان خارجی نبوده است. این برنامه تحت یک NDA توسعه خواهد یافت زیرا توسعه‌دهنده “کارهایی برای انجام دادن دارد و باید این نظریه را قبل از ارائه آن در صحنه جهانی اثبات کند.”

مهاجمان ARC تاریخ انتشار اعلام نشده است، اما امسال برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS5، PC و GeForce Now در دسترس خواهد بود. استودیو Embark همچنین در حال کار بر روی عناوین PvP رقابتی است. بازی نهایی. اخیراً در نسخه بتا منتشر شد و بازخورد مثبت دریافت کرد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید