«Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy» در 25 ژانویه 2024 منتشر شد


پنجره انتشار در اوایل سال 2024 حتی شلوغ تر خواهد بود. سه گانه وکیل دادگستری Apollo Justice Ace تایید شده است که در 24 ژانویه 2024 منتشر خواهد شد. این بازی از روز اول برای Xbox One، PS4، PC، Nintendo Switch و Game Pass در دسترس خواهد بود. آخرین تریلر را در زیر مشاهده کنید که هر بازی در این سه گانه و ویژگی های جدید را برجسته می کند.

از جمله اپیزودهای خاص مانند واژگونی را بازیابی کرد برای سرنوشت دوگانه و گردشی مسافر زمان برای روح عدالت، قبلاً به عنوان DLC در دسترس بود. همچنین می‌توانید لباس کاراکتر خود را تغییر دهید، از کتابخانه هنر دیدن کنید تا طرح‌های شخصیت، هنر پس‌زمینه، و انیمیشن پیش‌گفتار روح عدالت را بررسی کنید، و برای گوش دادن به موسیقی پس‌زمینه درون بازی و 14 آهنگ از سالن ارکستر دیدن کنید. همچنین می‌توانید. کنسرت ارکستر پانزدهمین سالگرد Gyakuten Saiban و آن کنسرت ارکستر Ace Attorney 2019.

Animation Studio به شما امکان می دهد صحنه هایی را ایجاد کنید که شامل موسیقی پس زمینه، انیمیشن و غیره است. یک حالت داستانی نیز وجود دارد که می توانید بازی را به صورت خودکار انجام دهید و از داستان لذت ببرید. اگر این کافی نیست، ما همچنین پشتیبانی از شش زبان را اضافه کرده‌ایم: ژاپنی، فرانسوی، آلمانی، کره‌ای، و چینی سنتی و ساده شده که هر کدام دارای دوبله صوتی جدید هستند. منتظر جزئیات بیشتر این سه گانه در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید