پیش فروش «Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy» آغاز شده است


Capcom در اوایل سال جاری معرفی شد سه گانه وکیل دادگستری Apollo Justice Aceتلفیقی از سه گانه دوم این مجموعه ماجراجویی، قرار است در ماه ژانویه منتشر شود. پیش از عرضه، این شرکت یک تریلر جدید منتشر کرد و همچنین تأیید کرد که پیش‌سفارش‌ها اکنون در تمامی پلتفرم‌هایی که مجموعه در آن عرضه می‌شود در دسترس است.

این تریلر بار دیگر ویژگی ها و محتوای جدید را برجسته می کند. سه گانه وکیل دادگستری Apollo Justice Ace شروع کن با .بعلاوه وکیل دادگستری آپولو آس، فینیکس رایت: وکیل آس – سرنوشت دوگانه، و فینیکس رایت: وکیل آس ~روح عدالت~ این مجموعه همچنین شامل دو قسمت است که قبلا فقط به صورت DLC در دسترس بودند.

علاوه بر این، بازیکنان از یک سالن ارکستر جدید برای لذت بردن از موسیقی این سه گانه، یک گالری هنری برای مشاهده تصاویر و آثار هنری، یک انیمیشن ویژه پیش درآمد روح عدالت و یک استودیوی انیمیشن لذت خواهند برد. انیمیشن های مختلف برای شخصیت های مختلف. برای جزئیات بیشتر تریلر زیر را ببینید.

سه گانه وکیل دادگستری Apollo Justice Ace در تاریخ 25 ژانویه برای PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد و همچنین از طریق سازگاری با نسخه قبلی، قابل پخش بر روی PS5 و Xbox Series X/S خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید