رویداد Apex Legends – Veiled Collection از 25 آوریل آغاز می شود و حالت های زمان محدود جدیدی اضافه می کند


Respawn Entertainment یک رویداد جدید مجموعه بتل رویال را به صورت رایگان اعلام کرده است. افسانه های اوجرویداد Veiled Collection یک تم بالماسکه خواهد داشت و انواع لوازم آرایشی جدید Legendary را ارائه می دهد. شما همچنین می توانید در یک حالت جدید با زمان محدود، TDM Unshielded Deadeye، رقابت کنید. آخرین تریلر را در زیر مشاهده کنید.

TDM Unshielded Deadeye بازیکنان را به بارگذاری های خاصی که به طور تصادفی در هر مسابقه توزیع می شوند محدود می کند. شما می توانید یک Wingman و یک Repeater 30-30، یک Hemlok و یک Scout G7 یا یک Kraber و یک Sentinel تهیه کنید. بدون هیچ سپر، کلاه ایمنی، یا بسته های مراقبت، اولین تیمی که به 50 کش برسد برنده می شود.

در مجموع 24 لوازم آرایشی رویداد جدید، از جمله پوسته های افسانه ای برای Watson، Rampart، Gibraltar و غیره وجود دارد. با استفاده از بسته‌های Apex، مواد کاردستی، یا سکه‌های Apex از رویداد Veil Collection به دست آمد. جمع آوری همه آنها قفل پوست پرستیژ Caustic، Apex Contagion را باز می کند.

رویداد Veil Collection از 25 آوریل تا 9 مه برگزار می شود. لطفا منتظر بمانید تا بروزرسانی برای اطلاعات بیشتر منتشر شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید