Apex Legends Season 21: Cataclysm از 6 می آغاز می شود، تریلر جدید Alter را معرفی می کند


Respawn Entertainment تریلر جدیدی از گیم پلی بازی منتشر کرد Apex Legends” فصل آینده، Upheaval از 6 می آغاز خواهد شد. Alter یک Skirmisher Legend جدید به فهرست شما اضافه می کند و تغییراتی را در Broken Moon ایجاد می کند. آن را در زیر بررسی کنید.

توانایی تاکتیکی Alter، Void Passage، شامل ایجاد پورتال‌هایی برای شکستن سقف‌ها، دیوارها و سطوح دیگر است و همچنین می‌تواند جعبه‌های مرگ را از میان دیوارها آشکار کند و آیتم‌ها را از آن‌ها بازیابی کند. Nexus Void نهایی او یک translocator را به کار می‌گیرد که به تیمش اجازه می‌دهد در هر زمان از راه دور منتقل شوند (حتی در صورت خراب شدن اعمال می‌شود).

رله Nexus باقی‌مانده از او ultimate می‌تواند توسط هر کسی استفاده شود، اما این مورد برای Void Passage Portals نیز صدق می‌کند، بنابراین مراقب باشید. دیگر محتوای جدید این فصل شامل بازگشت Solo به عنوان یک تصاحب شش هفته‌ای با توکن‌های respawn و سلاح‌های از پیش ارتقا یافته است.

در مورد ماه شکسته، از زمان برخورد المپوس به طور قابل توجهی تغییر کرده است، گردشگاه برداشته شده و زیپ ریل و فروسیال جدید اضافه شده است.برای اطلاعات بیشتر لطفا اینجا را ببینید افسانه های اوج: Upheaval به زودی برای همه بازیکنان در دسترس خواهد بود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید