Ballistic شخصیت قابل بازی بعدی در Apex Legends است


توسعه دهنده Respawn Entertainment شخصیت بعدی که به لیست بازی Battle Royale می پیوندد را معرفی کرده است. افسانه های اوجقرار است یک شخصیت قابل بازی جدید در تاریخ 9 می در فصل 17 وارد بازی شود. افسانه های اوج فهرست بالستیک است. آخرین اپیزود Stories from the Outlands با بالستیک را در زیر ببینید.

بالیستیک بازیکن سابق تاندردام است که دوران حرفه ای او با مرگ غم انگیز هم تیمی و برادر شوهرش به پایان رسید. از آن زمان، بالیستیک کمی تنها شده است و تصمیم می گیرد تا خانواده اش را نادیده بگیرد تا زمانی که آنها را ترک کنند. او با Syndicate قرارداد می بندد تا پسرش را در Apex Games جایگزین کند تا او را ایمن نگه دارد.

فصل جدید با عنوان آرسنال افسانه های اوج قرار است در اواخر این هفته تریلر منتشر شود که بیشتر توانایی های Ballistic و به طور کلی گیم پلی بازی را نشان می دهد.

فصل جدید از افسانه های اوج هنوز جزئیات زیادی در دست نیست، اما استودیو به به روز رسانی نقشه لبه جهان اشاره کرده است. افسانه های اوج ما به تازگی رویداد Veiled Collection را آغاز کردیم، که پوسته‌های جدید آرایشی و پرستیژ جدید را به همراه یک حالت زمان محدود جدید TDM Unshielded Deadeye اضافه کرد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید