رویداد Apex Legends – Neon Network Collection از ۲۵ ژوئیه شروع می‌شود و پوسته پرستیژ Valkyrie را اضافه می‌کند


رویداد جدید مجموعه در حال آمدن به Respawn Entertainment افسانه های اوج در 25 جولای رویداد Neon Network Collection که تا 8 آگوست ادامه دارد، با داستانی که به دنبال فیلم اخیر Kill Code: Part 1 است، مرتبط است. بازیکنان لوبا را در یک “معرفی تعاملی” کنترل می کنند تا “به محلی که ممکن است آغاز کننده وقفه در دوران کودکی او باشد، نفوذ کنند.”

آخرین تصاحب در طول رویدادهای مجموعه، Node Tracker است، دستگاهی برای یافتن گره های محاسباتی مختلف. هنگامی که آنها را پیدا کردید، آنها را هک کنید تا غارت و جوایز را از فروشگاه پاداش جدید بازخرید کنید. مراقب باشید زیرا در هنگام هک آسیب پذیر خواهید بود.

گره های محاسباتی برای به دست آوردن مواردی مانند Event Skins و Neon Network Event Apex Packs از فروشگاه پاداش استفاده می شوند. جمع آوری تمام جوایز به شما این امکان را می دهد که از گره های خود به عنوان ستاره های BP برای پیشرفت در Battle Pass استفاده کنید. همچنین می توانید تعداد محدودی گره محاسباتی را از طریق چالش های روزانه کسب کنید.

لوازم آرایشی جدید با زمان محدود موجود در طول این رویداد شامل پوسته های Legend مانند Ashe، Ballistic و Caustic است. برای باز کردن قفل Valkyrie Prestige Skin، Apex Interceptor، همه 24 مورد را جمع آوری کنید. منتظر تغییرات تعادل و سایر جزئیات قبل از شروع رویداد باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *