توسعه دهنده Apex Legends می گوید: “در حال حاضر هیچ برنامه ای برای انتقال به موتور جدید وجود ندارد.”


حتی آن زمان افسانه های اوج هنگامی که در سال 2019 منتشر شد، بسیاری از نقص های فنی آن آگاه بودند. این تا حد زیادی به دلیل این واقعیت است که بازی بر روی موتور منسوخ شده Source ساخته شده است. و در حالی که بسیاری از افراد در جامعه تیراندازی بتل رویال رایگان برای مدتی امیدوار به ارتقای موتور هستند، به نظر نمی رسد که توسعه دهنده Respawn Entertainment برنامه ای برای آن داشته باشد.

پاسخ به سوالات در مورد افسانه های اوج Respawn ممکن است در Reddit AMA اخیر به یک موتور جدید منتقل شود، اما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای انجام این کار وجود ندارد، به خصوص که یک سوئیچ موتور می تواند بخش قابل توجهی از تیم توسعه را از توسعه محتوای جدید برای تیرانداز دور کند. او گفت نه.

این استودیو نوشت: “در حال حاضر برنامه ای برای مهاجرت به موتور جدید وجود ندارد.” “تغییر به موتور جدید یک کار بزرگ است و در نهایت منابع قابل توجهی را از پشتیبانی بازی زنده به دست خواهد آورد.”

البته این لزوما به این معنی نیست که Respawn پیشرفت های فنی ندارد. افسانه های اوج به عنوان مثال، توسعه دهنده ممکن است در حال کار بر روی ارتقاء موتور اصلی بازی باشد، اما کسانی که انتظار تغییرات مهم تری را داشتند احتمالاً نباید نفس خود را حبس کنند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید