Apex Legends: Arsenal Trailer جزئیات توانایی های Ballistic و Ultimate را نشان می دهد


فصل هفدهم Respawn Entertainment افسانه های اوج، آرسنال هفته آینده شروع می شود. این کار Legends جدید را به فهرست اضافه می کند و نقاط جالب و تغییرات جدیدی را به World’s Edge اضافه می کند. تریلر جدیدی در دسترس است که در آن جزئیاتی از انتظارات بازیکنان در Ballistic، آخرین Legend قابل بازی در دسترس است.

به عنوان بخشی از کلاس Assault، بالستیک به سطل های تدارکات ضمیمه های سلاح با ارزش دسترسی دارد که پشته های مهمات اضافی را در هر شکاف موجودی حمل می کند. توانایی تاکتیکی او، ویسلر، پرتابه ای شلیک می کند که سلاح شلیک شده توسط دشمن را گرم می کند و در صورت گرم شدن بیش از حد به آنها آسیب می رساند. با نگه داشتن دکمه می توانید قفل کنید.

پسیو او یک زنجیر است که به او اجازه می دهد تا سلاح سوم را ذخیره کند. شما نمی توانید از پیوست ها استفاده کنید، اما طوفان نهایی بالستیک را تغذیه می کند. این به هم تیمی های نزدیک سرعت بارگذاری مجدد سریعتر، سرعت حرکت بدون سلاح سریعتر و مهمات بی نهایت می دهد. اسلحه های اسلینگ نیز به طلای کمیاب ارتقا یافته اند و آنها را مرگبارتر کرده است.

افسانه های اوج فصل 17: آرسنال از 9 می برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch آغاز می‌شود. با نزدیک شدن به انتشار، منتظر جزئیات بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید