به گفته LinkedIn کارمند سابق EA، Anthem 5 میلیون دستگاه فروخته است


سرود ملی این بازی یکی از بزرگ‌ترین و پرمخاطب‌ترین شکست‌های گیمینگ در سال‌های اخیر است، اما در حالی که استقبال انتقادی از آن کاملاً واضح است، EA هرگز در ارقام فروش خود شریک نبوده است. به دلیل این واقعیت که جزئیات عملکرد تجاری آن چندان واضح نیست. . فیگورهای کماندار غارتگر. اما در حال حاضر ممکن است برخی اطلاعات در این زمینه آشکار شود.

همانطور که توسط توییتر کاربر @bogorad222 این را در نمایه LinkedIn کارمند سابق EA الکساندر اسکریابین می گوید که نزدیک به 11 سال قبل از ترک در سال 2021 با شرکت بود و در آن زمان مدیر تعامل جهانی رسانه های اجتماعی بود: Masu. سرود ملی در هفته اول 2 میلیون دستگاه فروخت و به فروش مادام العمر 5 میلیون دستگاه رسید (عکس زیر).

اگرچه ممکن است این عدد به خودی خود یک عدد قابل احترام به نظر برسد، اما شایان ذکر است که EA پیش بینی کرده بود که این بازی تنها تا 31 مارس 2019 بین 5 تا 6 میلیون نسخه بفروشد. سپس دوباره، واقعیت این است سرود در حال حاضر اصلاً خبری نیست که فروش کمتر از انتظارات EA بوده است.

کمتر از یک سال بعد سرود همزمان با عرضه، BioWare اعلام کرد که قصد دارد بازی را بازنگری کند و پروژه ای را آغاز کند که آن را «پروژه» نامیده است. سرود بعدی. با این حال، این طرح بازنگری یک سال بعد رسما لغو شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید