یکی دیگر از بازی‌های جدید Sonic که سال آینده عرضه می‌شود – Rumor


سگا به طور مداوم در حال انتشار نسخه های جدید است. صوتی محتوا در چند سال گذشته قوی بوده است، و همانطور که بسیاری انتظار دارند، به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد به محتوای بیشتر برای طرفداران این IP ادامه دهد تا سال آینده منتظر آن باشند.

یک سند داخلی سگا که ظاهرا جزئیات برنامه های شرکت را نشان می دهد. صوتی نسخه 2024 اخیراً در Reddit به اشتراک گذاشته شد (از طریق @DPlexHD در توییتر)، اما به سرعت حذف شد. طبق این اسناد، سگا نه تنها قصد دارد DLC را برای بازی اسکرول جانبی دو بعدی آینده منتشر کند. سوپراستارهای صوتی در سال آینده نیز قصد داریم خط اصلی جدید دیگری را منتشر کنیم صوتی ظاهراً نوعی قسمت پیش درآمد قبل از انتشار کامل منتشر خواهد شد.

به نظر می رسد فصل سوم سریال انیمه نتفلیکس در سال 2024 منتشر شود. سونیک پرایم، به همین ترتیب بند انگشت یک برنامه تلویزیونی که بار دیگر ادریس البا نقش اول را بازی می کند. طبق این سند، هر دوی این نمایش ها برای سه ماهه اول سال 2024 برنامه ریزی شده اند و نمایش سوم نیز در راه است. جوجه تیغی را سونیک کنید فیلم ها و اکران های جدید در ماه دسامبر صوتی بازی موبایل در فصل بهار.

در سال 2022 شاهد عرضه پلتفرمر سه بعدی جهان باز جدید هستیم مرز صوتی، که همچنین در ماه های پس از انتشار همچنان به دریافت محتوای پس از عرضه ادامه داده است، بنابراین واضح است که طرفداران ویژگی سگا این روزها کمبودی در محتوای جدید ندارند. اگر سگا برای 12 ماه آینده یا بیشتر برنامه دارد. صوتی مطمئناً به نظر می رسد که همه چیز به همان اندازه که این سند فاش شده نشان می دهد تنگ است، اما باید جالب باشد که ببینیم این شرکت چه زمانی تصمیم می گیرد این جزئیات را به طور رسمی منتشر کند.

در اوایل سال جاری، سگا همچنین گفت که در حال بررسی راه‌اندازی مجدد و بازسازی‌ها برای آینده است. صوتی نگرانی هایی در مورد آزادی وجود داشت.

در حین، سوپراستارهای صوتی قرار است به زودی در 17 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC عرضه شود. بررسی ما از پلتفرمر 2 بعدی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید