پس از «پرچم سیاه»، بازسازی دیگری از «اساسین کرید» در دست ساخت است – شایعه


با چیزی شبیه Assassin's Creed Codename Red، Assassin's Creed Codename Hex، و Assassin's Creed Invictusفرنچایز برتر یوبی‌سافت دارای تعدادی عناوین آتی است که به طور رسمی تایید شده‌اند، اما اگر گزارش‌هایی را باور کنیم، چندین عنوان دیگر در دست توسعه هستند. به عنوان مثال، درزهای گذشته ادعا می‌کردند که آن را بازسازی یک مورد علاقه طرفداران در سال 2013 می‌دانستند. کیش 4 پرچم سیاه قاتل در حال توسعه است، اما جالب است که ممکن است تنها نباشد. قاتلان عقیده بازی در حال دریافت درمان بازسازی است.

طبق گزارشی که توسط تام هندرسون از Insider Gaming منتشر شده است، یوبی سافت برنامه های دیگری نیز دارد. قاتلان عقیده یک بازسازی در حال حاضر در حال توسعه است. اگرچه در این گزارش مشخص نشده است که کدام بازی به طور خاص بازسازی خواهد شد، اما احتمالاً بخش قابل توجهی از طرفداران این سری مشتاق بازسازی جاه طلبانه از نسخه اصلی هستند. قاتلان عقیده بازی شایعات در گذشته ادعا می کردند که فیلم اول بازسازی خواهد شد، اما تاکنون چیزی محقق نشده است.

هندرسون ادامه می دهد که این بازسازی دوم یکی از چندین مورد است. قاتلان عقیده بازی ای که قرار است «قبل از پایان دهه» منتشر شود. با این حال، اگر به جدول برنامه ریزی شده سریال نگاه کنیم؛ اسم رمز قرمز قرار است امسال منتشر شود، شکست ناپذیر سال آینده، و اسم رمز هگز 2026 – می توان حدس زد که بازسازی این رمز و راز هنوز فاصله زیادی دارد.

گزارش هندرسون همچنین مرکز خدمات زنده آینده سریال را نشان می دهد Assassin's Creed Infinity و چگونه کار می کند. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید