Animal Well در 9 می برای PS5، Switch و PC منتشر می شود


هرگز مترویدوانیاهای خوب زیادی وجود ندارد. یکی دیگر از مترویدوانیا امیدوار کننده در افق است. چاه حیوان، این بازی که توسط توسعه‌دهنده مستقل Billy Basso (معروف به حافظه مشترک) توسعه یافته است، مدتی است که توجه زیادی را به خود جلب کرده است و پس از سال‌ها توسعه، بالاخره پلتفرم پازل پیکسل آرت Metroidvania آماده انتشار است. تقریباً آماده است.

ناشر BIGMODE تریلر جدیدی را منتشر کرد چاه حیوان سپس اعلام کردند که این بازی در ماه می منتشر خواهد شد. با قیمت 24.99 دلار، جالب اینجاست که این اولین کتابی است که توسط BIGMODE منتشر شده است، یک برچسب انتشاراتی مستقل که در سال 2022 توسط یوتیوبر جیسون گاسترو (معروف به بازی ویدیویی دانکی) و همسرش لیا گاسترو تأسیس شد. تبدیل به یک بازی شد.

“من شروع به توسعه کردم چاه حیوان بیلی باسو، توسعه‌دهنده مستقل، گفت: «من آن را هفت سال پیش توسعه دادم و از آن زمان بیشتر شب‌ها و آخر هفته‌هایم را روی آن کار کرده‌ام. “حدود دو سال پیش، من کار روزانه ام را رها کردم تا بازی را به پایان برسانم و نمی توانستم بیشتر از این افتخار کنم که چطور شد. من بسیار هیجان زده هستم که بتوانم این کار را انجام دهم.”

چاه حیوان در 9 می برای PS5، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد. هنوز اطلاعاتی در مورد اینکه آیا نسخه ایکس باکس سری X/S برنامه ریزی شده است یا خیر.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید