بازی Anger Foot برای PC منتشر شد


رایگان Lives اول شخص تیرانداز/بوتر پاهای خشم اکنون بر روی رایانه شخصی موجود است. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید. اعضای یک باند شهری در حال بازی با ورق قبل از وقوع قتل عام نشان داده می شوند.

داستان از پاهای خشم داستان بسیار ساده است و شخصیت اصلی سعی می کند کفش های ورزشی Premo را از چهار باند بازیابی کند. اما گفتنش راحت تر از انجام دادن است. زیرا شما باید با تمام مشکلات گانگسترهای خشن، پلیس های فاسد، اعمال وحشتناک گانگسترهای آلوده کننده و گانگسترهای ولخرج دست و پنجه نرم کنید.

خوشبختانه، او دو ابزار قدرتمند دارد: خشم و پاهایش، که دومی به طرز شگفت انگیزی در از بین بردن افراد بد نقش دارد. همچنین می توانید سلاح های گرم شامل تپانچه، مسلسل، تفنگ ساچمه ای و تفنگ های تهاجمی را جستجو کنید. حتی یک اسلحه با یک خشاب خالی می تواند ابزار ارزشمندی در هنگام پرتاب باشد و می تواند یک هدف را بیهوش کند.

برای اطلاعات دقیق بازی اینجا را کلیک کنید پاهای خشم، با اولین قلمرو باند فاضلاب باند آلودگی و روسای آن آشنا می شویم. همچنین می توانید ببینید که این عنوان در طول سال های توسعه چگونه تکامل یافته است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید