سونی تایید کرد که فیلم «تا سحر» در حال تولید است


با چیزی شبیه Uncharted، The Last of Us، Gran Turismo، و فلز تاب خورده، تلاش های سونی برای تطبیق بازی های پلی استیشن شخص اول برای فیلم و تلویزیون در سال های اخیر به طور قابل توجهی گسترش یافته است و این شرکت هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد. در واقع، یکی دیگر از بازی های بسیار تحسین شده پلی استیشن به لیست املاکی که در حال انطباق هستند، پیوسته است.

همانطور که توسط THR گزارش شده است، سونی موارد زیر را اعلام کرد. تا سحر این فیلم در حال حاضر در مرحله تولید است و توسط پلی‌استیشن پروداکشنز و اسکرین جم، شرکت سونی نیز تولید می‌شود. این فیلم توسط دیوید اف سندبرگ کارگردانی شده است. سندبرگ البته تجربه کارگردانی فیلم های ترسناک هالیوود را دارد. چراغ خاموش و آنابل: خلقت، پس از آن او همچنین D.C. شازم! و شازم!خشم خدایان.

از تا سحر این فیلم توسط بلر باتلر (پولاروید، دعوتنامه)، گری دابرمن (Annabelle، It، The Nun، Salem's Lot) در حال گذراندن فیلمنامه است.

سونی در حال حاضر در حال توسعه اقتباس‌های فیلم یا تلویزیونی از تعدادی ویژگی پلی‌استیشن است، از جمله: God of War، Horizon، Days Gone، Gravity Rush، و شبح تسوشیما. فصل دوم شبکه HBO آخرین ما و آقای طاووس فلز تاب خورده نیز در دست توسعه است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید