Amnesia: The Bunker حالت های سختی جدیدی در ماه اکتبر دارد


بازی Developer Frictional Games بروزرسانی جدیدی را برای عنوان ترسناک اخیرا منتشر شده اعلام کرده است فراموشی: پناهگاه. این آپدیت که قرار است به موقع برای هالووین منتشر شود، شامل بسیاری از ویژگی های جدید می شود که بازی را ترسناک تر و دشوارتر می کند.

رهبر خلاق فردریک اولسون در پلتفرم رسانه اجتماعی X رونمایی کرد، فراموشی: پناهگاه یک حالت Shellshocked جدید اضافه شده است که تعداد فضاهایی که بازیکنان می توانند در آنها پنهان شوند را به شدت کاهش می دهد. حالت سختی تغییرات دیگری نیز به همراه دارد، مانند توقف نکردن بازی هنگام باز کردن منو.

مکان دفتر اداری در حالت شلیک صدفی از امنیت کمتری برخوردار است زیرا درب از چوب ساخته شده و شکننده تر می شود. این حالت همچنین مکان اقلام و خطرات را تصادفی می کند و به بازیکنان این امکان را می دهد که بدون تپانچه مطمئن خود بازی جدیدی را شروع کنند.

فراموشی: پناهگاه در ژوئن برای PC، PS4، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر شد. بازی بازیکنان را به سنگرهای جنگ جهانی اول می برد، جایی که قهرمان داستان، هنری کلمان، خود را در پناهگاهی زیرزمینی گرفتار می بیند که توسط هیولاهای وحشی تعقیب می شود. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *